LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +20 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Patostreamy na ShowUp.tv

Patostreamy na ShowUp.tv - Rafatus

Nowa moda na ShowUp.tv – czyli rzecz o tym jak to na męskich, chuje przegrywają z patusami. Zapraszamy na relację BlogSU.pl

 
Jakaś tam sobota czy piątek. Na męskich transmisjach króluje Rafatusoficjalnie. Przyciągnął za sobą z YT na ShowUp.tv sporo followersow. Ofkors repertuar niezmienny, czyli dopierdalanie się na trupa alkonem, Marlenka karmi modela, Rafatus w końcu po długiej walce pada, przechodzi świecąc pindolem do łózka, gdzie zasypia. Na szczęście Jezus Chrystus, król Polski, kieruje jego kroki tak, że nawet śpiąc, skulony jak nowo narodzony jeżyk i tak znajduje się na wizji. Więc nie jest banowany. Miał wówczas największą widownie na męskich. Za jakiś czas Marlenka wyłącza czat.

Na pierwszym miejscu ląduje wówczas dawcaorgazmów78 czyli Domino. Domin jaki jest – każdy widzi. Chleje, śpiewa a nawet wyje – tańczy, pali i znowu chleje. Domin schodzi ze sceny, na pierwszym miejscu pojawia się luki119. To chłopaczek z jakiegoś Śląska w czapeczce, z butelką w dłoni, obok przewija się pani o dobre dwie dekady starsza. Piją siedzą opowiadają. Anturaż jak z bytomskich familioków. Luki119, który w sumie jest najspokojniejszy i popija oraz zasuwa śląską gwarą, usuwa się ze sceny i wpada na pierwsze miejsce prawdziwa gwiazda wieczoru – niejaki Pierrre86. Tu już jest grubo. Model jebie wszystkich jak psy. Kurwy, chuj Wam w dupe, jebane pierdoleńce, internetowe zjeby– sypią się jak liście w październiku. Model chleje, pali, z tyłu po łóżku raczkuje sobie spokojnie dziecko, co jakiś czas wystawiając ciekawą główkę w stronę kamery. O dziwo sam Pierrre86 ma wtedy twarz na wpół widoczną. Woła moda, skurwysyna, o zbanowanie.

Patostreamy na ShowUp.tv
 
Z tyłu na liście transmisji męskich na dalszych miejscach aż kłębi się od chujów. Dużych, małych, grubych, krzywych, prostych, wiszących, stojących, ogolonych lub ledwo wystających spod wielkich babzonów. Ich widownia rzadko przekracza 10 osób.

Patotransmisje przejęły władzę i rządzą na męskich pokazach…. Hue, hue, i raczej to się już nie zmieni. Pomijam fakt, dlaczego i czy to co robią jest moralne, sralne, karalne czy sakralne. Prawdę mówiąc wyjebane mam na to. Nie mój cyrk – nie moje małpy.

Po prostu tak jest i trzeba się z tym pogodzić.

Natomiast czekam na kolejnych patotransmitujacych i zastanawiam się co nowego zaproponują. Bo naprawdę pokazane było już sporo.
 

2 komentarzy do “Patostreamy na ShowUp.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *