LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

SzefowaSzefowTegoBurdelu wersja 2.0

ShowUp.tv - SzefowaSzefowTegoBurdelu wersja 2.0

Heloł wszystkim czytelnikom i czytelniczkom blogsu.pl .. modelkom z showup.tv, Januszom, bogaczom, mitomanom, zboczeńcom i innym takim.

Dziś znów o pewnej ikonie showup.tv jaką niewątpliwie jest….

Szefowaszefowtegoburdelu

Jednej z moich ulubienic nie było czas jakiś, sprawa wyjaśniła się gdy w końcu przybyła…

Szefowaszefowtegoburdelu zrobiła sobie, nowe, duże, jędrne i piękne cyce…hue, hue, aktualnie chyba jedne z lepszych sztucznych na showup.tv

Anetka tym samym powróciła już w zmienionej formie cycowej, do niezmienionej formy swoich transmisji w półmroku, z obowiązkowo walonymi drinami no i z tym co jest jej ogromnym atutem…czyli…

Nawijka… Szefowaszefowtegoburdelu ma ją opanowaną w stopniu perfekcyjnym, gada, najczęściej z sensem, jak nakręcona – jak jakieś perpetum mobile.

Co więcej… nie daje się sprowokować. Mimo ciężkich pocisków jakie lecą, wjazdów takich, że czasem włosy na jajcach stają dęba, Szefowaszefow nie banuje – to jest ewenement na showup.tv

Cóż można jeszcze dodać.. czasem się fajnie napierdoli, czasem polecą dobre wręcz wykłady w stronę niektórych modelek, znanych i lubianych – jak ToxicAngelFromHell – generalnie jest wesoło.

I jeszcze jedno. Jeżeli jesteś biedakiem i często wydajesz ostatnia dychę, żeby sobie pogadać – to wiedz, że Szefowaszefowtegoburdelu często Ci ja zwróci. Warunkiem zdaje się jest wpis na jej profilu.

Charakterna i honorna dziewczyna.

Na pewno jest wyróżniająca się postacią na showup.tv z rozbudowana bazą hejterów oraz fanów.

Więc wpadajta do Szefowaszefowtegoburdelu popodziwiać jakie fajne cyce sobie zrobiła i posłuchać tokowania na najwyższym poziomie.

Uwaga, uwaga. Rada nadzorcza i zarząd blogsu.pl zastanawia się nad kolejnym konkursem , który dotyczył będzie modelek z showup.tv.

Także śledźcie nas uważnie.

Darz bór….

Trzymajcie się.

10 komentarzy do “SzefowaSzefowTegoBurdelu wersja 2.0

  1. Według słownika ikona to osoba lub rzecz będąca symbolem czegoś, tak tylko czego no chyba tylko tego że chirurg nie spierdolił niczego, ale muszę przyznać że jest na czym oczka zawiesić.
    2
  2. Pitu pitu. Banuje, dziś choćby zbanowała dwie osoby. A ta nawijka to raczej bełkot na najniższym poziomie schlanej plastikowej dziuni.

    ps. a ktoś tu ładną propagandę sukcesu odpierdala – można tylko łapke w góre dać, ja pierdole smile)))))))))))))))))))
    4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *